Sadakatsiz 29. Bölüm Fragmanı

Tarixində dərc edildi 9 May 2021
Baxış 4 048 909
15 000

Sadakatsiz yeni bölümüyle 12 Mayıs Çarşamba KanalD'de!

💍 Sadakatsiz ailesine katılmak için: bit.ly/35JLRRa 🤗
💍 Ayrıcalıklardan yararlanmak için: bit.ly/3kCVaHb 🤗
🎵 Sadakatsiz müzikleri için: ingroov.es/sadakatsiz 🔊

Oyuncular:
Cansu Dere (Asya)
Caner Cindoruk (Volkan)
Melis Sezen (Derin)
Burak Sergen (Haluk)
Özge Özder (Derya)
Eren Vurdem (Mert)
Yeliz Kuvancı (Bahar)
Olcay Yusufoğlu (Serap)
Nazlı Bulum (Nil)
Gözde Seda Altuner (Gönül)
Emir Taro Tekin (Selçuk)
Alp Akar (Ali)

Sadakatsiz
Şərh  
 • Sadakatsiz

  Sadakatsiz

  Ay əvvəl

  💍 Sadakatsiz ailesine katılmak için: https://bit.ly/35JLRRa 🤗
  💍 Ayrıcalıklardan yararlanmak için: https://bit.ly/3kCVaHb 🤗
  🎵 Sadakatsiz müzikleri için: https://ingroov.es/sadakatsiz 🔊

  • Lyric Gary

   Lyric Gary

   2 gün əvvəl

   @Angelo Kaiden Yea, I have been using InstaFlixxer for since december myself :D

  • Joshua Dennis

   Joshua Dennis

   2 gün əvvəl

   @Angelo Kaiden Yea, been using InstaFlixxer for years myself :)

  • Angelo Kaiden

   Angelo Kaiden

   2 gün əvvəl

   dont know if anyone gives a shit but if you guys are bored like me during the covid times you can stream all the new movies and series on InstaFlixxer. Have been streaming with my gf recently xD

  • Emirhan Tanrıverdi

   Emirhan Tanrıverdi

   7 gün əvvəl

   BERFİN

  • Yakup Ugran

   Yakup Ugran

   22 gün əvvəl

   😘❤️

 • Pretty Crafts

  Pretty Crafts

  17 gün əvvəl

  didem de derinin her arayışında derine derin hanım diyor sürekli
  didem: derin hanım..
  derin: şimdi sana konum gönderiyorum.
  hep ama hep derin hanım

 • Fatoş TV

  Fatoş TV

  Ay əvvəl

  Niyə ancaq fraqman bütöv bölümlərə baxmaq istəyirik bəzilərinə baxmamışıq

 • Aysun Aslan

  Aysun Aslan

  Ay əvvəl

  Bebek meselesi ne oldu düşük yaptığını öğrenmemis sanırım

 • Mehebbet Agalarov

  Mehebbet Agalarov

  Ay əvvəl

  (onu sövenler için yazılmıştır) Atatürk Türkiyeyi kurtardı. Yaptıklarına bakın (bu benim şuan aklımda olanlar) Kendisini seçimle getirdi. Fabrikalar açtırdı (şuan onlar satıldı satılıyor. Ankarada yapılan heykellere falana bakın onlara harcanan paralara. o devlet malına göz dikmedi şuan millet sefalet içindeyken yukarıdakiler Osmanlıdan kalma saraylarla yetinmeyip sayasaraylar falan dikiyor korumaları harcanan para üst düzey. Eğitime önem verdi millet cehaletten kurtulsun diye. Eğitim sistemi yabancıların elindeydi onlardan aldı millilestirdi. Türkiye muharebe zamanı ekonomide yükselmişti. Her zaman milli olanı seçti. Siz ateist diyorsunuz halbuki onun oruç tuttuğunu bilmeden. Müslümandı ama diyelim ki ateistti. Ee ömrü boyu Türkiye için çalıştı. Uçurumdan düşerken biri size yardım ediyor sizde kulaktan dolma bilgilerle adamın hakkına giriyorsunuz sen ateistsin sen yapmasaydin da başka biri yapardı diyorsunuz. (nerden biliyorsunuz? Ölürken biri kurtarsa bunu düşünmezdiniz emin olun. Ama o zaman hayatta değildiniz ve şimdide böyle bir ölüm korkusu olmadığı için sövüyorsunuz. Atatürke de o savaşda savaşan her bir askere de saygı duymalısınız) Ne kadar doğru iyiliğin karşılığında bu haraket. İslam böyle biri olmanızı mı talep ediyor? İslam ölmüş birinin arkasınca sövün, kötüleyin mi diyor? Hem de bilip bilmeden. Cumhuriyeti getiren birydi ama isteseydi padişahlar gibi yaşardi yapmadı. Ölümü yaklaştığında bile millete bunu belli etmedi o sırada bile milleti için çalışıyor Hatayı geri almak için asker gonderiyordu. ateist dediniz dini kullanarak duyar kasmadi. Mason diyenleriniz bile vardır. Ama o mason localarını kapattırmıştı(şuan açıklar) Kendinize bakın Türkiye için yaptıklarınızı onun yaptıklarıyla kıyaslayamazsınız. Onunla yüz yüze gelerek bu cümleleri karşısında soyleyemezdiniz. Benim için Fatih Sultan Mehmet kimdirse Atatürk de odur. Hepsine saygı duyuyorum hepsini seviyorum

 • Süheyla

  Süheyla

  Ay əvvəl

  -Filistinliler fiilen işgal altında,
  -Türkiye ise zihnen işgal altında.
  Bizim durumumuz o kardeşlerimizden çok daha vahim. Onlar şehit oluyorlar, bizim sonumuz ise böyle gafletle giderse çok kötü. Tek gündemi boş, anlamsız dizi ve film olan bir nesil icat ettiler. Gündemde olanları takip etmeyelim diye bunu yaptılar. Uyanalım artık, yürüyen ölüler olmayalım.

 • fadime YILMAZ

  fadime YILMAZ

  Ay əvvəl

  bunca yorumun arasında bu yorumu gören guzel kardeşim umarım dileklerin gerçekleşir ( *benim dileğim kanalımın büyümesi*)

 • fadime YILMAZ

  fadime YILMAZ

  Ay əvvəl

  bunca yorumun arasında bu yorumu gören guzel kardeşim umarım dileklerin gerçekleşir ( *benim dileğim kanalımın büyümesi*)

 • tyuhf sdftvhu

  tyuhf sdftvhu

  Ay əvvəl

  Additional Greetings
  One couple from Hengshui City, Hebei Province, said they saw how a family member became more generous and considerate of others after taking up Falun Dafa. Recently they found some valuables someone had left behind and returned them safely to the owner.

  A family of four generations in Dalian City, Liaoning Province, said they are very thankful for the guidance of Falun Dafa. “I have practiced Dafa for 27 years, and everyone in our family has benefited from it,” they wrote in their greeting.

  An elderly practitioner from Huairou District in Beijing said he, his son, his son-in-law, and his entire family had been blessed by Dafa.

  A young woman had a craniotomy three years ago. The surgeon said this was a highly risky procedure. Following advice from a relative, her entire family recited “Falun Dafa is good” and “Truthfulness-Compassion-Forbearance is good.” The operation went well, and she regained consciousness right after leaving the operating theater. The surgeon said it was a miracle.

  An elderly man in his 80s from Daqing City, Heilongjiang Province, wrote that he is grateful for Master Li’s compassion.

  A man from Yantai City, Shandong Province, suffered from lung cancer. “Without protection from Falun Dafa, I would have died six years ago,” he wrote. He said the gratitude from him and his family are beyond words.

  Two siblings in their 80s from Santai County, Sichuan Province are thankful for their family’s happy life. They wish Master Li well on World Falun Dafa Day.

  One couple in Zhaoyuan City, Shandong Province, said the upright character of Falun Dafa practitioners had motivated them to be good people as well. Although the husband’s father gave all his assets to his other children in his will, the couple continued to take good care of the husband’s mother without complaint and get along well with other family members.

  A grandfather and grandson from Heyang City, Hunan Province, said they had been helping out Falun Dafa practitioners and that their good deeds had brought them blessings.

  Residents in Pingshan County (Hebei Province), Liuhe County (Jilin Province), Yichun City (Heilongjiang Province), Panzhihua City (Sichuan Province), Zhaoyuan City (Shandong Province), and Shapingba District (Chongqing City) also wrote in to say their health and lives improved because of Falun Dafa. “Thank you Master Li for everything!” wrote their greetings.

  Gratitude from a Store Owner
  Ping owns a store. Although she does not practice Dafa, she has seen how practitioners follow the principles of Truthfulness-Compassion-Forbearance to be good citizens in their daily lives.

  One practitioner often buys things from Ping’s store. She said the practitioner is always considerate and willing to help others. “She also explained to people traditional Chinese culture such as ‘good is rewarded while evil is punished,” wrote Ping. “She also told us that being upright and following one’s conscience can help us stay away from trouble.”

  After learning how the CCP persecutes Falun Dafa practitioners for their faith, Ping agreed to renounce her membership in the CCP's organizations.

  In this unprecedented pandemic, Ping says she is grateful for Master Li and Falun Dafa for giving people health, safety, and hope.

 • Okan hiçbirşey

  Okan hiçbirşey

  Ay əvvəl

  volkanı genc göstermek için karaktersiz karaktersiz giydirmeyin şerefsizligi ortaya ckyo

 • Mery Günlükleri

  Mery Günlükleri

  Ay əvvəl

  Kanalımda çok güzel vloglar var ve sizi bekliyor 🌸

 • Emine Altıntaş

  Emine Altıntaş

  Ay əvvəl

  Allahınızı seversiniz neden böyle ahlaksız dizileri şikayet etmiyorsunuz

  • €|¡f

   €|¡f

   Ay əvvəl

   Fakirin eğlencesi bir tek televizyon ona da karışmayın rahatsızsan netflix paketi alıp kendin onu izle herkes seviyor diziyi

 • soiung toiue

  soiung toiue

  Ay əvvəl

  "Siz bunu aile arasında halletmelisiniz" 👏

 • canfez aa

  canfez aa

  Ay əvvəl

  Öyle bir mescid cami düşününki yahudi askerin izni ve kontrolü olmadan giremiyorsunuz MESCİD İ AKSA işte tam böyle

  • soiung toiue

   soiung toiue

   Ay əvvəl

   AZloft'A SAKIN IRMAK KARNABAR YAZMAYIN

 • Film Başlasın

  Film Başlasın

  Ay əvvəl

  FİLM VE DİZİ ÖNERİYORUM BAKABİLİRSİNİZ.....

 • Fatih Fatih

  Fatih Fatih

  Ay əvvəl

  DIZIYI BIKAC BOLUM IZLEYIP BIRAKTIM. ARADA FRAGMANLARDAN DOZUMU ALIYORUM. FRAGMANLAR FILMDEN IYI BENCE.

 • Sude iclal Varol

  Sude iclal Varol

  Ay əvvəl

  #aksadabaskınvar

 • Irfan Cetkin

  Irfan Cetkin

  Ay əvvəl

  5 gündür trendlerde helal olsun vallahi

 • Barber Studio Baku

  Barber Studio Baku

  Ay əvvəl

  Salam hərkəsə. Kanalda bərbərxanalarda olan probləmlər, yarışmalar ,əfsanəvi söhbətlər və ustalarımızın əl işlərini izləyə bilərsiz.

 • Hakan Çapar

  Hakan Çapar

  Ay əvvəl

  5 GÜN ÖNCEKİ DİZİNİN FRAGMANI HAYLA TRENDLERDE EN ÜST YERLERDEYSE BU DİZİ CİDDEN KALİTELİDİR...

 • BESYO Halime

  BESYO Halime

  Ay əvvəl

  Asya'ya yeni bir saç şekli verin artık ya sıkıldık daha doğrusu hepsi aynı model arada bir toplasınlar bişi yapsınlar artık yüzleri hep saçları ile kaplı hepsinin de yeterrr neden hep aynı

 • Manal Yameen

  Manal Yameen

  Ay əvvəl

  #GazaUnderAttack
  #GenocideinGaza
  #savesheikhjarrah

 • Nigar Kerimova

  Nigar Kerimova

  Ay əvvəl

  Deryayi umutsuz ev kadinlarinda wahane bir rolde gorup awik oldum

 • yasio bolo

  yasio bolo

  Ay əvvəl

  Asya o kadar asil ve güçlü ki her kapıdan çıksmasına arkasında bir Derin bırakıyor

 • canan aydın

  canan aydın

  Ay əvvəl

  Artık sıkıcı olmaya başladı

 • Esra Yeşilbaş

  Esra Yeşilbaş

  Ay əvvəl

  #aksadabaskınvar

  • Esra Yeşilbaş

   Esra Yeşilbaş

   Ay əvvəl

   @yasio bolo google'dan bulabilirsiniz

  • yasio bolo

   yasio bolo

   Ay əvvəl

   Niyə ful bölümü yoxdur

 • Neo Vlog101

  Neo Vlog101

  Ay əvvəl

  Haluk kandırdı izliyom bukadar entrika bana fazla yaw :D

 • msxxL.78

  msxxL.78

  Ay əvvəl

  Trendy

 • Irmak

  Irmak

  Ay əvvəl

  YOUTUBE'A SAKIN IRMAK KARNABAR YAZMAYIN

 • Irmak

  Irmak

  Ay əvvəl

  YOUTUBE'A SAKIN IRMAK KARNABAR YAZMAYIN

 • Irmak

  Irmak

  Ay əvvəl

  YOUTUBE'A SAKIN IRMAK KARNABAR YAZMAYIN

 • Irfan Cetkin

  Irfan Cetkin

  Ay əvvəl

  Niye hala trendlerde anlamıyorum

  • Irfan Cetkin

   Irfan Cetkin

   Ay əvvəl

   @€|¡f haklısın normalde de olur ama bu kez fazla kaldı demekki hala kaliteli kitlesini koruyor

  • €|¡f

   €|¡f

   Ay əvvəl

   @Irfan Cetkin dizinin başarısını gösteriyor

  • Irfan Cetkin

   Irfan Cetkin

   Ay əvvəl

   @€|¡f yok bende seviyorum ama biraz fazla kaldi sanki jsjshsbshsh

  • €|¡f

   €|¡f

   Ay əvvəl

   Çünkü seviliyor

 • Diamond.exo9

  Diamond.exo9

  Ay əvvəl

  Yaa bir erkek iki aileyide nasıl bu hale getirdi izliyoruz

 • Zeyneb Abdullayeva

  Zeyneb Abdullayeva

  Ay əvvəl

  29 bolume nerde baka bilirim? Tv-den izliye bilmemisem.

  • Zeyneb Abdullayeva

   Zeyneb Abdullayeva

   Ay əvvəl

   @carmen tesekkurler

  • carmen

   carmen

   Ay əvvəl

   vpn indirerek izleyebilirsin

 • Betül Dursun

  Betül Dursun

  Ay əvvəl

  #genocideingaza #StopİsraeliTerrorism #GazaUnderAttack

 • BOŞ CÜZDAN

  BOŞ CÜZDAN

  Ay əvvəl

  #mescidiaksakorunacak farkındalık için fazla kitlesi olanların altına bu # etiketini yazında belki Ralph gibi Müslüman lar içinde reklam yapıp İsrail'i. Zulmünü görür herkes #mescidiaksakorunacak :)

 • Aytac Cebisova

  Aytac Cebisova

  Ay əvvəl

  Niye yutubda ful bölüm paylaşlmyorrr bktımmm

  • carmen

   carmen

   Ay əvvəl

   paylaşılıyor ama türkiyeye 1 hafta geç açılıyo. vpn uygulaması indirerek izleyebilirsiniz

 • Løve is Fake

  Løve is Fake

  Ay əvvəl

  4m

 • Zehra Ahmedova

  Zehra Ahmedova

  Ay əvvəl

  Niyə ful bölümü yoxdur

  • carmen

   carmen

   Ay əvvəl

   @Zehra Ahmedova niyr

  • Zehra Ahmedova

   Zehra Ahmedova

   Ay əvvəl

   @carmen vpne gərək yox

  • carmen

   carmen

   Ay əvvəl

   vpn uygulaması indirerek izleyebilirsin

 • Always japonixx

  Always japonixx

  Ay əvvəl

  Rabbim Kahhar ismi ile kahretsin israil inşallah o kafirleri

 • Flzf 1

  Flzf 1

  Ay əvvəl

  Tüm olaylara bakışımız işte böyle maalesef mazlumsefer dostlar acı ama gerçek olan şudur Derin haklı... yaptıkları bu durumu değiştirmez. Volki tolki çıkacak sallaya sallaya heyecan arayacak kendince haklı nedenler bulacak Asya intikam için kocasının dostu merto ile yatacak sonra vurun Derine... oldu adalet bu değil eğri oturalım ama doğruyu bulalım yoksa üretimde sporda ekonomide de dar açı değil geniş açılardır bizi düze çıkaracak olan

  • €|¡f

   €|¡f

   Ay əvvəl

   İyi de zaten volkana kimse haklı demiyor ve derin onuruyla boşanıp volkanı süründürebilir di ama o hala asya ile savaşıyor

 • seda savas

  seda savas

  Ay əvvəl

  PRAY FOR PALESTINE AND SUPPORT THEM PLEASE.... CHILDREN AND INNOCENT PEOPLE DIE

 • KASOURAH ALGHAWE

  KASOURAH ALGHAWE

  Ay əvvəl

  #انقذوا_حي_الشيخ_جراح⁩
  ‏⁦#SaveSheikhJarrah⁩
  ‏⁦#RetteSheikhJarrah⁩
  ‏⁦#Σωστε_SheikhJarrah⁩
  ‏⁦#SalvarSheikhJarrah⁩
  #GAZAUNDERATTACK(Gazze'de soykırım var)
  #GENOCIDEGAZA(Gazze saldırı altında)
  اللهم إني استودعتك القدس .... رجالها وشبابها... اطفالها ونسائها....
  اللهم اني استودعتك اقصاها...يامن لا تضيع عندك الودائع وانت خير الحافظين.

 • Grandma Stay

  Grandma Stay

  Ay əvvəl

  Bu dizi niye bitmedi hala

  • Grandma Stay

   Grandma Stay

   Ay əvvəl

   @helia berrygood 😭 he was the cutest baby in the world.

  • helia berrygood

   helia berrygood

   Ay əvvəl

   Hyunjin's baby pics are always the best😭😭

 • Erdem Volkan

  Erdem Volkan

  Ay əvvəl

  Arkadaslar amazondan veya baska bir platformdan sifirdan, yatirimsiz nasil para kazanacaginizi, nasil pasif gelir yaratacaginizi dusunuyorsaniz, son paylastigim videonun altına sorunuzu bırakın herkese bir nebze yardimim dokunsa yeter 🙏🏻

 • sbl sbl

  sbl sbl

  Ay əvvəl

  Bölüm bitti hala trendde fragman

 • Zerda Çiğdem

  Zerda Çiğdem

  Ay əvvəl

  Şimdi birşey başlatıcam 💥
  Sadakatsiz mii
  Camdaki kız mı
  Sadakatsiz beğen camdaki kız yanıt
  Haydi sende katıl 🇹🇷🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇹🇷🇹🇷

 • Şamil Lakay

  Şamil Lakay

  Ay əvvəl

  Sapanca ve Kartepe bölgemizin dört mevsimi ayrı eşşiz doğal güzellikleriyle, turizmi adına tanıtımını yapmak, doğa içinde farklı aktiviteler ile izleyenlerimizi şehirlerin gürültüsünden, stresinden biraz olsun uzaklaştırabilmek adına başladık bakalım umarım hepimize iyi gelir...:)

 • Yurdagül Şahan

  Yurdagül Şahan

  Ay əvvəl

  Derin icin isinden vazgectin ama ADALET derinin yanina kaldı. Normalde boyle bir sey olsa buyuk linc gelirdi . ADALET yarina kalir ama senin yanina kalmaz MELİH . Bu yaptiginiz büyük saygisizlik MELİH he ne kadar baharin sevgilisi ol ama senin yaptigin serefsizlik

  • Yurdagül Şahan

   Yurdagül Şahan

   Ay əvvəl

   @Turgay Güngör Ya adelet , asya istesede istemesede adalet nerde

  • Turgay Güngör

   Turgay Güngör

   Ay əvvəl

   Melih 'in gerçekleri bildiği için işinden istifa etmesi güzel bir detaydı.Derin' in hapise girmesini Asya bile istemedi.Asya istemedikten sonra Melih 'in Derin in hapise girmesini istememesi normal.

  • qopoy dnon

   qopoy dnon

   Ay əvvəl

   Derinin dayısı Kaptan Amerika yemminle (infinity war)

 • Melek Kız

  Melek Kız

  Ay əvvəl

  Volkan sana yazıklar olsun 2 kadınıda parmağında oynattın. Ve en sonunda ikisinide üzdün

 • M.e. Er

  M.e. Er

  Ay əvvəl

  Lan amina koyduklarim bırakın diziyi futbolu onu bunu lan orosbu çocukları gazze yanıyor yikildi yakıldı kimyasal bomba atıyor itrail

  • M.e. Er

   M.e. Er

   Ay əvvəl

   @ela nur senin bebegin varmı elanur senin çocuğun varmı elanur

  • M.e. Er

   M.e. Er

   Ay əvvəl

   @ela nur elanur çocuklar ölüyor bebekler ölüyor ..yani sen anlamadım galiba beni ....

  • ela nur

   ela nur

   Ay əvvəl

   @M.e. Er Filistinliler bunu hak etti bağımsızlıklarını kazanmak için Osmanlı devletine isyan çıkardılar ve şimdi Allah onlara cezasını veriyor...

  • M.e. Er

   M.e. Er

   Ay əvvəl

   @ela nur o bayrağı ..ve orta doğudaki bayrakları ve sınırları çizen kim sikays pikot degilmi peki o kim ya İngiliz ya fransız ...sınırları öyle bi cizmiski cetvelle ...istedikleri zaman sinir tartışması çıkartıp tekrar yiksinkar anladinmi

  • M.e. Er

   M.e. Er

   Ay əvvəl

   @ela nur cok agir konuştum kusuruma bakma .....ama uyanmassak sonumuz yaklaşıyor ...

 • Gozde Yurdakul

  Gozde Yurdakul

  Ay əvvəl

  dolu dolu bir bölümdü, su Asya'nın kapısına gelen kadin dizide ne gibi bir rol üstlenecek acayip merak ediyorum.
  derya ne yapacak oda bir ayrı heyecan

 • İdil Gamings

  İdil Gamings

  Ay əvvəl

  Volki tolki koydu lafı

 • Erdem Volkan

  Erdem Volkan

  Ay əvvəl

  Arkadaslar Amazondan veya baska bir platformdan nasil para kazanacaginizi nasil pasif gelir yaratacaginizi dusunuyorsaniz, son paylastigim videonun altına sorusunu bıraksın herkese bir nebze yardimim dokunsa yeter 🙏🏻

 • Gülşen Güven

  Gülşen Güven

  Ay əvvəl

  Daldan dala Volkan ...

 • Aylin Karagöz

  Aylin Karagöz

  Ay əvvəl

  Bulunmaktadır t

 • samin khodayari

  samin khodayari

  Ay əvvəl

  Lutfen full bolum koyun bazen izliyoruz youtube da

  • carmen

   carmen

   Ay əvvəl

   @samin khodayari ne yok

  • samin khodayari

   samin khodayari

   Ay əvvəl

   @carmen yok ki

  • carmen

   carmen

   Ay əvvəl

   vpn kullanarak izleyebilirsin

  • ABDULLAH ASLANEL

   ABDULLAH ASLANEL

   Ay əvvəl

   ᴮᵃʸʳᵃᵐ ᵇᵒʸᵘⁿᶜᵃ ᵉˣˣᵉⁿ ᵘᶜʳᵉᵗˢᶦᶻ ⁿᵃˢᶦˡ ᶦᶻˡᵉⁿᶦʳ ᵏᵃⁿᵃˡᶦᵐᵈᵃ ᶦʸᶦ ˢᵉʸᶦʳˡᵉʳ

 • Baraa Sy

  Baraa Sy

  Ay əvvəl

  #savesheikhjarrah
  #Palestine
  #GazaUnderAttack

  • ABDULLAH ASLANEL

   ABDULLAH ASLANEL

   Ay əvvəl

   ᴮᵃʸʳᵃᵐ ᵇᵒʸᵘⁿᶜᵃ ᵉˣˣᵉⁿ ᵘᶜʳᵉᵗˢᶦᶻ ⁿᵃˢᶦˡ ᶦᶻˡᵉⁿᶦʳ ᵏᵃⁿᵃˡᶦᵐᵈᵃ ᶦʸᶦ ˢᵉʸᶦʳˡᵉʳ

 • Baraa Sy

  Baraa Sy

  Ay əvvəl

  #GazaUnderAttack

 • Merve Erdem

  Merve Erdem

  Ay əvvəl

  Bölüm bitti fragman hala trend

  • ABDULLAH ASLANEL

   ABDULLAH ASLANEL

   Ay əvvəl

   ᴮᵃʸʳᵃᵐ ᵇᵒʸᵘⁿᶜᵃ ᵉˣˣᵉⁿ ᵘᶜʳᵉᵗˢᶦᶻ ⁿᵃˢᶦˡ ᶦᶻˡᵉⁿᶦʳ ᵏᵃⁿᵃˡᶦᵐᵈᵃ ᶦʸᶦ ˢᵉʸᶦʳˡᵉʳ

 • 😈CEREN YALDİZ #yanindayizyaldiz❄️

  😈CEREN YALDİZ #yanindayizyaldiz❄️

  Ay əvvəl

  Bişey diycem bütün dizuler final oluyo dünyanın sonu geliyo geliba jsjsjjsj 🤣😂

 • eflatunaristokles

  eflatunaristokles

  Ay əvvəl

  Tam bir pembe dizi djsjjsjajsjs

 • DİLTAN_fc

  DİLTAN_fc

  Ay əvvəl

  T@rendlerden cikmiyruk

 • Madina Nuriyeva

  Madina Nuriyeva

  Ay əvvəl

  Möhteşem serial👏🏻😍

 • Ferhat Can

  Ferhat Can

  Ay əvvəl

  Derinin dayısı Kaptan Amerika yemminle (infinity war)

 • Orhan Duman

  Orhan Duman

  Ay əvvəl

  papara 1833712586 bayramınız mübarek olsun. 3-5 demeyelim nice bayramlara.

 • Sincap İmran

  Sincap İmran

  Ay əvvəl

  #İSRAİLEÖLÜM

 • Yorum reis

  Yorum reis

  Ay əvvəl

  iste turkiyeye ornek olan diziler aldatma bosanma öldürme aksamda bi dizi cekiliyor anlarsinya haberler

 • Röya Əfəndi

  Röya Əfəndi

  Ay əvvəl

  Dünki bölümü bulamıyorum😏lütfən yardım edin

  • Röya Əfəndi

   Röya Əfəndi

   Ay əvvəl

   @Şerife Kara teşekkür ederim bakıcam 😚

  • Şerife Kara

   Şerife Kara

   Ay əvvəl

   @Röya Əfəndi Chrome a sadakatsiz yazın oradan anca sanırım katıl kısmına açık youtube da

  • Röya Əfəndi

   Röya Əfəndi

   Ay əvvəl

   @Şerife Kara şimdi istedim bulamadım

  • Şerife Kara

   Şerife Kara

   Ay əvvəl

   1 hafta sonra normal youtube a düşüyor internette var

 • Röya Əfəndi

  Röya Əfəndi

  Ay əvvəl

  Nerden izleye bilirim tümünü?yardım edərmisiniz

  • Kaya B

   Kaya B

   Ay əvvəl

   @Röya Əfəndi yok internette yaz sadakatsiz son bölüm

  • Röya Əfəndi

   Röya Əfəndi

   Ay əvvəl

   @Kaya B burdamı site?

  • Kaya B

   Kaya B

   Ay əvvəl

   Kanal d nin sitesi

 • Muhammed Akyol

  Muhammed Akyol

  Ay əvvəl

  Fragman hala trendlerde

 • Aynur Sabanova

  Aynur Sabanova

  Ay əvvəl

  Her bölüm Asyanın telefonun reklam etmesini bır menmi fark edırem🙄

 • Reyhan Öztürk

  Reyhan Öztürk

  Ay əvvəl

  Dizi dün yayınlandı hala trend 2 nasıl oluyor aşldskjfgw

 • Løve is Fake

  Løve is Fake

  Ay əvvəl

  Trend#2

 • Salih Oduncuoglu

  Salih Oduncuoglu

  Ay əvvəl

  Derin. Abla. Bence. Cezaalmalı

 • Cemre Yıldız

  Cemre Yıldız

  Ay əvvəl

  #انقذوا_حي_الشيخ_جراح
  كلنا فلسطين 🇮🇶🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Azad Mizrak Mizrak

  Azad Mizrak Mizrak

  Ay əvvəl

  TR18 0011 1000 0000 0099 7302 49
  Bayram harçlığı

 • tabassumuzsarpo Изолондан гул

  tabassumuzsarpo Изолондан гул

  Ay əvvəl

  Как мне нравится этот сериал! Всё реально, всё логично, никого мыла!

 • BS_Prosu

  BS_Prosu

  Ay əvvəl

  Neden sadakatsızın full bölümleri youtobda yok?(((

 • BS_Prosu

  BS_Prosu

  Ay əvvəl

  Kimse biliyormu dizinin full bölümlerine nerde izlemeye biliriz?

  • Reyhan Öztürk

   Reyhan Öztürk

   Ay əvvəl

   youtubeda 28.bölüme kadar var son bölümüde kanal d'nin kendi sitesinden izleyebilirsin

 • Rana H.

  Rana H.

  Ay əvvəl

  Neden burda hiç bir bölüm yayınlanmıyor? Kanal D nin sitesinden de izleyemiyorum.. "bu içeriği bulunduğunuz bölgeden Izleyemezsiniz" yazıyor.. neden yaaa???

 • muhamed ensar

  muhamed ensar

  Ay əvvəl

  Asysa vurdu gol olduuu

 • Rana H.

  Rana H.

  Ay əvvəl

  Arkadaşlar ben bu diziyi nerden izleye bilirim? Kanal D nin kendi sitesinden izleyemiyorum.. Dailymotion da sadece 6 bölümü var.. bilen varsa söylesin lütfen

  • Rana H.

   Rana H.

   Ay əvvəl

   @ATV🧡 teşekkürler 😊

  • ATV🧡

   ATV🧡

   Ay əvvəl

   @Rana H. Vpn ücretsiz yaz play storeye sonra vpn 365 yazanı yükle kesmek yazan yere tıkla 29.bölüm çıkar sonra zaten bölge değiştir yazısını görürsün birde bölge Değiştirin yanında yazan akıllı proxy açık yerine tıkla youtubeyi seç seçili ise bişey yapma bu kadar

  • Rana H.

   Rana H.

   Ay əvvəl

   @ATV🧡 onu nasil yapıyorlar?

  • ATV🧡

   ATV🧡

   Ay əvvəl

   @Rana H. Bölge Değiştirebilirsin azerbeycandan kabul ettiyse seni

  • Rana H.

   Rana H.

   Ay əvvəl

   @ATV🧡 malesef son bölümü izlemek oluyor yalnız.. ben 7ci bölümde kalmıştım.. vpn de yükledim açmadı :(

 • SELAM:)  • 15 yıl önce

  SELAM:) • 15 yıl önce

  Ay əvvəl

  Yürrü be asya! #Hoşçakal

 • fff vetenperver

  fff vetenperver

  Ay əvvəl

  Ya nolursun tam bolumleri ve kisa sahneleri Azerbeycan icinde acin nolursun ben tekrar izleyemiyorum . Insanda en cok sevdiyi diziyi tekrar izleyemezmi ya nolurrrr

 • art dıy

  art dıy

  Ay əvvəl

  Suyu açık bırakıp duruyosunuz bu.dizide suyu açık bırakmayınız....!!!

 • Elif Türkoğlu

  Elif Türkoğlu

  Ay əvvəl

  Bölümlerde yer alan su sahneleri su tehlikesiyle karşı karşıya kaldığımız zamanlarda ciddi derecede rahatsız edici Suyun bir damlasına ihtiyacımız varken Derin Hnm ın rüya sonrası yüz yıkadıktan sonra suyu akıtması telefonla konuşurken suyu açması ...Lütfen bu konularda dikkatli olmanızı izleyiciniz olarak rica ediyorum Su doğa hiç bir şeye alet edilmemeli .

 • Sedef Yıldız

  Sedef Yıldız

  Ay əvvəl

  Annesi; dayisi diye yardım edeceğini sanıyor ama Adaletli dayin varmış Derin🤞

 • Рус Алка

  Рус Алка

  Ay əvvəl

  Saçma üstünde saçma ..ayıp yani!🙁

 • Rümeysa

  Rümeysa

  Ay əvvəl

  abi o nası bi rüyaydı ya

 • Veysel Kerem

  Veysel Kerem

  Ay əvvəl

  YA ARKADAS MİLLETİN SAPRİNMİ SORGULUYORSUNUZ DİZİYİ NE HALE GETİRDİNİZ VOLKAN GENEL EV GİBİ GİRİP CİKİYOR ASYA BUNA DUR DEMİYOR MİLLETE KOYU ORNEKTİR AYRİLMİSSA O EVLİLİK BİTMİSTİR BU NEDİRYA DERİNİN DAYİSİ RESMEN TURK POLİSİNE TURK YARGİSİNA HAKARET ETMİSTİR DERİN SUCLU OLDUGU HALDE YEGENİM DİYE SUCUNU ORT BAS EDİYOR TURKİYEDE ADALET BOYLEMİ YURUYOR POLİSİMİZE HAKARETTİRBU VOLKAN NEDENSE ASYANİN EVİNDEN CİKMİYOR HEP QYRİLANLAR BOYLE DOST HAYATİMİ YASASİN KENDİNİZE DİZİYE BİR CEKİ DUZEN VERİN

 • xBurakXx [GER]

  xBurakXx [GER]

  Ay əvvəl

  #Hoşçakal

 • Hale Bostancı

  Hale Bostancı

  Ay əvvəl

  Derinin bebeğini kaybettiğini Doktor söylemeli.yoksa doktorları zor durumda bırakacak.doktorlara guvenemiyecegiz.

 • Hale Bostancı

  Hale Bostancı

  Ay əvvəl

  Asya'nın kapısı hep açık dingonun ahırı gibi önüne gelen giriyor.Volkani istemiyorsa adam kapalı olunca girmez.dizide ince detaylari hep özellikle yapmıyorlar.

 • Super Silver

  Super Silver

  Ay əvvəl

  butun bu olanlardan sonra Asya volkana donerse ozaman bu izlenmez turgayla yeni bir sayfa olmali

 • Semra Mutlu

  Semra Mutlu

  Ay əvvəl

  Bikere herseyden önce volkan izin vermez kerinti ağızlı Derin

 • Karaleva Devaçka

  Karaleva Devaçka

  Ay əvvəl

  Şu tüm bölümleri ne zaman yüklemeyi planlıyorsunuz dizi bittikten 10yıl sonra mı aşkı memnu admini gibi. Bi bölüm kaçırınca bölümleri geç yüklediğiniz içiN TÜM BÖLÜMLERİ KAÇIRIYORUZ GALŞBA ÜÇ BEŞ REYTİNG HESABI YAPTIĞINIZ ÜSTÜN ZEKANIZ BUNU AKIL edemiyor mu? 28. Bölümü kaçırdım koca hafta izleyemedim şimdi bugün 29 yayınlanıyor onu da izleyemiyorum bu döngü böyle gidecek

 • Meka Agayeva

  Meka Agayeva

  Ay əvvəl

  Butun suclar Volkandadı gah onu sevir gah da bunu. Yaxşı olur ona qalsın ortada

 • Saodat Rustamova

  Saodat Rustamova

  Ay əvvəl

  Çok irenç pis harekatlar yapıyor ne kadar kendini düşünen egoist insan midani bulandırıyor

 • Meka Agayeva

  Meka Agayeva

  Ay əvvəl

  Derinin əlləri niyə həp qırmızı olur xəstədi